Error
  • You are not authorised to view this resource.

Imprezy firmowe

Ce BARCINEK dysponuje sporym terenem oraz zespołem doświadczonym w pracy z grupami. Nasz program poprzez zabawę pozwala wykazać się uczestnikom w pracy zespołowej. Przebieg, rodzaj imprezy oraz rodzaj atrakcji ustalamy indywidualnie z klientem. Wywołamy niezapomniane emocje u Naszych gości, które na długo pozostaną w pamięci. Zadbamy również o catering podczas każdej z imprez.

Imprezy firmowe

Bankiety, cocktaile, lunch firmowy

Ce BARCINEK przygotuje dla Państwa wyjątkową ofertę bankietu, spotkania biznesowego czy grilla firmowego. Doborem menu oraz przygotowaniem pysznych potraw zajmie się profesjonalista w tej branży – firma M i A Catering .

Więcej na temat obsługi cateringowej

M i A Catering

Szkolenia, warsztaty

Ce BARCINEK jest idealnym miejscem do zorganizowania szkolenia, czy warsztatów. Zadbamy o najdrobniejszy szczegół organizowanych szkoleń. Proponujemy Państwu szkolenia pod Naszą eventową wiatą, gdzie w naturalnym i bezstresowym otoczeniu przebiegnie ono miło i sprawnie. Aby szkolenia zapadły na długo w pamięci uczestników zorganizujemy dodatkowe atrakcje, które utrwalą wiedzę oraz zintegrują uczestników. Współpracując z nami w zakresie szkoleń, warsztatów czy spotkań biznesowych możecie być Państwo pewni, że będziecie w 100% usatysfakcjonowani.

Szkolenia i warsztaty

Wesela i inne uroczystości rodzinne

Oferujemy kompleksową organizację uroczystości weselnej. Pomożemy dobrać odpowiednie menu, doradzimy w wyborze dekoracji oraz zaproponujemy ciekawe atrakcje, które urozmaicą Państwa wesele. Oddając do Państwa dyspozycji Nasz teren Para Młoda wraz z gośćmi poczują się jak w bajce. Nasz zespół stworzy niesamowity klimat, dzięki któremu wesele będzie długo wspominane.

Organizacja wesel