Centrum eventowe Barcinek


Centrum eventowego BARCINEK to miejsce stworzone z myślą o organizacji spotkań biznesowych, imprez integracyjnych, motywacyjnych czy uroczystości rodzinnych. Centrum eventowe Barcinek jest autorskim pomysłem właścicieli firmy M i A Catering, zajmującej się organizacją cateringu podczas eventów. Każde miejsce, które znajduje się na terenie Centrum eventowego Barcinek zostało zaprojektowane tak, by było funkcjonalne i przyjazne dla odwiedzających nas gości.

Centrum eventowe BARCINEK oddalone jest od Poznania o 11km w kierunku na Gniezno. Lokalizacja terenu jest sporym atutem. Obiekt położony jest w sąsiedztwie lasów oraz jeziora Kowalskiego.

Centrum eventowe BARCINEK to kilka elementów na jednym terenie, które razem tworzą eventową przestrzeń. Cały teren pozwala nam na przyjęcie ok. 2000 osób podczas eventu. Cały teren to niemal 2 hektary, które dają spore możliwości aranżacji przestrzeni, np. postawienie hal namiotowych, sceny czy wielu atrakcji integracyjnych.

Budynek główny

Do dyspozycji naszych gości oddajemy salę bankietową, której dopełnieniem jest antresola. Oba te pomieszczenia przygotowane są na przyjęcie około 300 osób. W budynku głównym znajduje się również salka konferencyjna, która przygotowana jest na przyjęcie 20 osób. Salka jest w pełni wyposażona i zapewnia komfort korzystania.

Pokoje noclegowe

Zapewniamy nocleg dla 20 osób. Posiadamy pokoje wyłącznie dwuosobowe, bez możliwości dostawek. Pokoje wyposażone są w wysokim standardzie zapewniając duży komfort odpoczynku po evencie. Każdy pokój posiada przestronną łazienkę. Część noclegowa to 4 pokoje typu double oraz 6 pokoi typu twin.

M i A Catering

Centrum eventowe Barcinek to także profesjonalna kuchnia produkcyjna, która zapewnia catering podczas wszelkich eventów organizowanych na terenie obiektu. Więcej informacji o cateringu – M i A Catering.

Wiata letnia

Przestronna wiata z mobilnymi ścianami bocznymi, które chronią przed deszczem i wiatrem. Ściany boczne nie zasłaniają widoku na otaczający Centrum eventowe Barcinek las oraz jezioro. Wiata wyposażona jest w duży grill bar oraz komplety wygodnych ław wraz ze stołami. Wiata pomieści w układzie siedzącym 150 osób. Miejsce to jest idealne na potrzeby organizacji imprez plenerowych.

Parking niestrzeżony

Dysponujemy dużym oświetlonym parkingiem, który pomieści około 70 samochodów osobowych lub 15 autokarów.

Poznajmy się w Barcinku!