Urodzinowy czerwiec

Centrum eventowe Barcinek to nie tylko organizacja imprez firmowych. Naszymi gośćmi coraz częściej stają się osoby prywatne, które chcą w wyjątkowy sposób uczcić swoje urodziny, czy spotkać się z rodziną z okazji awansu w pracy, rozpoczęcia nowej pracy, rocznicy ślubu. Jeśli szukasz idealnego miejsca dla swojej imprezy, to jesteś w dobrym miejscu! Napisz do nas i zobacz co możemy Tobie zaoferować. Zdjęcia z różnych imprez rodzinnych znajdziesz na naszym Facebooku i Instagramie.

Szkolenie Novoferm

Początek czerwca rozpoczął się od praktycznego szkolenia partnerów handlowych firmy Novoferm. Teoretyczna część szkolenia odbyła się w budynku głównym, natomiast cześć praktyczna odbyła się na trenie obiektu. Szkolenie zakończyło się wspólną grillową kolacją, a ekspozycja bram nie pozostała nikomu obojętna. Chcesz zorganizować pokaz lub szkolenie dla Twoich pracowników? Napisz do nas i zobacz co możemy Tobie zaoferować. Zdjęcia z imprezy możecie zobaczyć na naszym Facebooku oraz Instagramie.

Bubble football, czyli niestandardowa gra w piłkę nożną

Długi majowy weekend rozpoczęliśmy sportowo! Zbliżające się Euro 2016 zainspirowało nas do zorganizowanie meczu piłkarskiego w nietypowej odsłonie – Bubble Football! Wielkie bańki cieszyły się sporym zainteresowaniem nie tylko wśród panów, ale również pań. Mecz rozegrany został po mistrzowsku, a jego zakończeniem była wspólna integracja pracowników. Jednak przed rozpoczęciem sportowych zmagań i wspólna integracją, uczestnicy odbyli szkolenie produktowe, gdzie mogli wspólnie ugotować produkty, które oferują swoim klientom. Szkolenia w plenerze jak widać cieszą się sporym zainteresowaniem wśród firm. Jeśli jesteś zainteresowany organizacją takiego szkolenia dla swoich pracowników w Centrum eventowym Barcinek, zapraszamy do kontaktu z nami. Zdjęcia z imprezy możecie zobaczyć na naszym Facebooku oraz Instagramie.

Szkolenie w plenerze

Szkolenie w plenerze staje się coraz bardziej popularne. Większość firm powoli rezygnuje z zamkniętych pomieszczeń na rzecz organizacji szkolenia w plenerze, gdzie uczestnicy będą stale dotleniani świeżym powietrzem i gwarantujemy, że nic ich nie będzie rozpraszać. Szkolenie z motywacji i budowania zespołu przeprowadził Dariusz Ciesielski, który zainspirował pracowników i zmotywował do współdziałania. Gorąco zachęcamy do przeprowadzenia tego typu szkoleń. Oczywiście szkolenia możemy zorganizować w naszej salce konferencyjnej czy głównej sali naszego obiektu. Jeśli jesteście zainteresowani organizacją szkolenia w Centrum eventowym Barcinek zapraszamy do kontaktu z nami. Zdjęcia ze szkolenia możecie zobaczyć na naszym Facebooku oraz Instagramie.

Integracja po mistrzowsku!

Pod koniec sierpnia odbyła się u nas całkiem spora integracja. Uczestnicy w pierwszej części spotkania wysłuchali przemówienia zarządu, a zaraz po nim przystąpili do integracji. Na uczestników czekało sporo atrakcji takich jak sztuki walki, surfer, czy mecz rugby, który cieszył się sporym zainteresowaniem wśród panów. Panie w tym czasie degustowały włoską kawę, relaksując się w strefie chill out. Dodatkową atrakcją były warsztaty robienia pysznego sushi. Nikt się nie spodziewał, że sushi będzie znikało w mgnieniu oka. Zdjęcia z imprezy integracyjnej możecie zobaczyć na naszym Facebooku oraz Instagramie.

Bajkowe wesele

22 sierpnia odbyło się wesele Sylwii i Karola. W kameralnym gronie, ze szczerymi uśmiechami i bijącą z każdego zakątka miłością. Młodej Parze życzymy długich i szczęśliwych lat w miłości, a ich 4 miesięcznej córeczce życzymy słonecznych dni.

Miło było też usłyszeć ciepłe słowa: „Dziękujemy bardzo za przygotowanie udanej imprezy weselnej. Jedzenie było smaczne, a zabawa przednia. Również nasza pociecha przeżyła ten ważny dzień i noc ;).” - Sywia i Karol

Więcej zdjęć z wesela znajdziecie na Naszym Facebook’u oraz Instagramie.

Wiosenna aura sprzyja integracyjnym spotkaniom!

Twoi pracownicy potrzebują powiewu świeżości? Potrzebują chwili oddechu i nowej motywacji do działania? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie i Twoich pracowników idealne rozwiązanie. Zintegruj i zmotywuj na nowo swoich pracowników przy Grill Party. Nasi kucharze przygotują pyszne grillowe dania, a nasi specjaliści od czasu wolnego przygotują iście integracyjny scenariusz dodając do tego nutkę sportu, śmiechu i dobrej zabawy.

Register to read more...

Ostatnie wolne terminy komunijne

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny czas dla naszego dziecka. Sprawimy, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci dziecka i gości. Komunia w plenerze to idealne rozwiązanie. Cisza, spokój, naturalne otoczenie, a do tego przepyszne komunijne potrawy. Zapraszamy do rezerwacji ostatnich wolnych terminów: 10 i 17 maja 2015.

Wesele w Barcinku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą weselną. Kompleksowe i indywidualne podejście do klienta i organizacji. Napisz do Nas i spytaj o wolny termin oraz poproś o ofertę.

Zajmiemy się wszystkim, a Para Młoda zobaczy efekty w dniu wesela. Florystyka, dekoracje, fotograf, catering, atrakcje weselne, transport i nocleg gości, scenariusz wesela oraz muzyka to wszystko będzie dopracowane i dopasowane do Państwa potrzeb!

Święta coraz bliżej ...

Świąteczny czas to czas radości, to czas kiedy elfy mogą wyjść z ukrycia, a mikołajowe renifery na niebie nikogo nie zdziwią. Gdy na niebie pojawi się pierwsza gwiazda, a pod choinką rosną prezenty, w naszych oczach widać radość. Radosne kolędy i czas spędzony wspólnie to najpiękniejsze chwile w roku.

Magia świąt przepełnia wszystkich, dlatego też chcemy, by poczuli Państwo magię świąt razem z nami. Centrum eventowe BARCINEK przygotowało kilka ciekawych propozycji zorganizowania wigilii firmowej:

  • Wigilia tradycyjna
  • Wigilia na wesoło
  • Wigilia w plenerze

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznaia się z ofertą wigilijną.